blog fundacji internetPR.pl
w serwisie internetpr.pl
wtorek, 30 października 2007
Specjalne Halloweenowe PoRobocie

Już jutro w klubie Level odbędzie się spotkanie z cyklu PoRobocie, tym razem wspecjalnej, Halloweenowej odsłonie.

Dla gości przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje. Bawić będziemy się w specjalnie przygotowanym na ten wieczór wystroju. Nastrój pomogą zbudować również klimatyczne drinki w kolorze krwi i smoły. Przede wszystkim jednak, dla fanów mocnych wrażeń przygotowaliśmy pokaz filmów grozy, który pozwoli uczestnikom wczuć się w Halloweenową konwencję. 

Tradycyjnie będzie można spotkać też warszawskich PRowców i zrelaksować się PoRobocie.

Zapraszamy serdecznie!

11:26, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 23 października 2007
Strona PoRobocie gotowa

No, w końcu można uznać, że strona fundacyjnego projektu PoRobocie ruszyła pełną parą! :)

Po adresem http://www.porobocie.pl/  można znaleźć dokładny opis każdej imprezy i informacje o tym, co wydarzy się w Levelu przy Chmielnej w najbliższym czasie, a także (co pewnie dla stałych bywalców jest najważniejsze) fotograficzne galerie ze wszystkich spotkań.

Niedawno pojawiła się też, tak przez nas wyczekiwana, możliwość potwierdzenia swojej obecności na kolejnej imprezie - zapisy odbywają się przez zakładkę "Spotkania" lub widoczną na stronie startowej "Strefę VIP".

Serdecznie dziękujemy firmie Ideo za tworzenie naszego portalu, a wszystkich PRowców zapraszamy na kolejne środowe imprezy!

12:38, karolina.rowinska
Link Komentarze (2) »
czwartek, 18 października 2007
Trzecie "PoRobocie" za nami!

Wczoraj, czyli 17 października, warszawscy PRowcy znów zebrali się w klubie Level na comiesięcznej imprezie Fundacji InternetPR.pl. Tym razem przybyło około 60 osób, które przy wejściu powitała jak zawsze urocza hostessa :)

 

Gościem Specjalnym spotkania był Dominik Kaznowski, szef marketingu pionu internetowego Agory, a także autor bardzo popularnego bloga o tematyce internetowo/medialnej – www.kaznowski.blox.pl. Ale „po robocie” dał się poznać z zupełnie innej strony – jako mistrz pięknej sztuki tworzenia domowych napitków alkoholowych. Nie tylko opowiadał o tym, jak tworzono nalewki kiedyś i jak on robi to obecnie, ale także poczęstował wszystkich chętnych swoimi znakomitymi produkcjami. Mogliśmy skosztować kilku różnych nalewek i win produkcji Dominika, a zdecydowanie największym powodzeniem cieszyła się słodka, „damska” Malinówka. Nagrodzona została także dociekliwość PRowców – ci, którzy zadawali pytania dotyczące produkcji trunków dostali od Dominika oryginalne prezenty: trawki niezbędne do zrobienia żubrówki, zestawy specjalnych ziół oraz lak do tradycyjnego zamknięcia butelek.

 

Po prezentacji Michał Macierzyński, prezes Fundacji rozdał nagrody ufundowane przez sponsorów. Agencja Neuron podarowała niezawodne programy antywirusowe firmy GData, a Gazeta.pl specjalne torby na laptopy i koszulki.

 

Wszyscy raczyli się tradycyjnym drinkiem PRowca w jego dwóch tajemniczych wersjach – z wódką i z Martini oraz oczywiście relaksowali się „po robocie”:-)

 

Zdjęcia z imprezy już wkrótce ukażą się na blogu i na startującej właśnie osobnej stronie tego projektu, czyli www.porobocie.pl

Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejną dużą imprezę, która odbędzie się 7 listopada :) 

14:10, karolina.rowinska
Link Komentarze (1) »
piątek, 12 października 2007
"Po Robocie" przy handmade napitkach...

Już w najbliższą środę, czyli 17 października odbędzie się kolejne Spotkanie Specjalne z cyklu „Po Robocie” organizowane przez Fundację InternetPR.pl we współpracy z warszawskim klubem Level. Jak zwykle nie zabraknie atrakcji – choćby specjalnego drinka PRowca czy konkursów z nagrodami.

Gościem specjalnym imprezy będzie Dominik Kaznowski, dyrektor marketingu Pionu Internet w Agora SA. Dominik jest też przewodniczącym rady nadzorczej związku pracodawców branży internetowej IAB Polska. Zasiada w radzie nadzorczej PBI, spółki realizującej największe w Polsce badanie Internetu – Megapanel. Na co dzień prowadzi też blog o biznesie internetowym - http://kaznowski.blox.pl/. Jednak po robocie oddaje się innym zajęciom. Jednym z nich jest badanie historii wszelkich trunków, które od wieków ułatwiają nawiązywanie i budowanie relacji z innymi ludźmi. I o tym właśnie nam opowie… A może nie tylko opowie? Bo poza zainteresowaniami teoretycznymi i zgłębianiem bazy naukowej procesów fermentacji, jest także „praktykującym praktykiem” :-) Na spotkaniu PoRobocie nie zabraknie zatem zarówno klasztornych opowieści o miodzie, jak i praktycznego wymiaru tej znakomitej dziedziny Nauki. Najwybitniejszymi przedstawicielami gatunku będą: Wiśniak, Śliwowica, Jarzębiak i Malinówka. Temat zdecydowanie przyjemny, szczególnie, że nadchodzi jesień i rozgrzewające aromatyczne płyny przydadzą się na osłodzenie długich chłodnych wieczorów.

Zapraszamy serdecznie do Levela w najbliższą środę, 17 października, od godziny 19.00!

Klub Level: ul. Chmielna 9a (mapka)

 

Zapisy - na fundacyjnym blogu http://internetpr.blox.pl/ 

 

poniedziałek, 08 października 2007
Prace nad stroną PoRobocie

Już niedługo pełną parą ruszy strona fundacyjnego projektu "PoRobocie". Co tydzień warszawscy PRowcy spotykają się w klubie Level, żeby odpocząć po pracy, porozmawiać i poznać się bliżej.

Prace nad doskonaleniem strony trwają, a zajmuje się tym rzeszowska firma Ideo projektująca portale internetowe. Już niedługo będzie można na niej przeczytać co działo się na ostatniej imprezie i obejrzeć swoje zdjęcia z tego wydarzenia.

Chociaż strona nie jest jeszcze gotowa, to już teraz zapraszamy do jej odwiedzania:

www.porobocie.pl

Przy okazji zapraszamy też w przyszłą środę na większą imprezę z cyklu "PoRobocie". 

15:55, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »