blog fundacji internetPR.pl
w serwisie internetpr.pl
czwartek, 18 września 2008
12 września odbył się kolejny PoRanek z PRem

W ubiegły piątek, 12 września, w siedzibie Agory odbył się kolejny już PoRanek z PRem, którego gośćmi specjalnymi były: Eliza Misiecka, założycielka i szef agencji Genesis PR oraz Urszula Głowicka, Senior Account Manager w Genesis PR.

Na spotkanie przybyło około 30 osób, zarówno aktywnych PRowców, jak i dopiero co rozpoczynjących swoją przygodę z PRem.

Eliza Misiecka opowiadała o budowaniu dobrych relacji z mediami, a nastepnie wytłumaczyła jak poprawnie pisać informacje prasowe. Uczestnicy spotkania zostali podzieleni na grupy i mieli okazję spróbować swoich sił w pisaniu notatek prasowych, z których każda została później skomentowana. Najlepiej przecież uczyć się na cudzych błędach!

Zapraszamy serdecznie na kolejne PoRanki z PRem, informacja o których z pewnością ukaże się już wkrótce.

19:09, ludmila.sandros
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 07 września 2008
Rewolucja w Komunikacji - 18 września

 

W drugiej połowie września w siedzibie Agory odbędzie się VII seminarium z cyklu „Rewolucja w komunikacji”. Temat najnowszego spotkania to: „Virtual worlds, virtual communication”.

Projekt seminariów „Rewolucja w komunikacji” realizowany jest od 2006 roku. Jego głównym celem jest obserwacja, analiza i upowszechnianie pozytywnych zmian zachodzących w komunikacji społecznej, a związanych z internetem. Częścią projektu są seminaria poświęcone najważniejszym trendom, technikom i narzędziom nowoczesnej komunikacji, na które serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.
W ostatnich latach spotkania gromadziły zawsze przeszło setkę słuchaczy – specjalistów z branży marketingowej i PR, dziennikarzy i znanych blogerów.

Na najbliższe seminarium dotyczące  komunikacji w wirtualnym świecie zapraszamy do Agory już  w czwartek, 18 września.

Tematyka najbliższego spotkania zostanie poświęcona szeroko rozumianemu pojęciu komunikacji w grach i serwisach społecznościowych w internecie. W seminarium udział wezmą:

Marek Piotrowski, FF Creation
Wojciech Bącal i Michał Dyrda, Pixelate Ventures
Marek Wróbel, Neuron
Sebastian Nanasik, Cybersport.pl
Robert Stalmach, Agora SA
Adam Dyba, Afilo.pl
Michał Nowicki i Łukasz Wiśniewski, Gram.pl
Sylwester Czaplicki, NEW.CON10T
Bartłomiej Juszczyk, Adweb
Radosław Zaleski, Agora SA

W trakcie prezentacji liczymy na interaktywną dyskusję uczestników z prelegentami, co umożliwi nam wzajemną wymianę poglądów.

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w najbliższym spotkaniu zapraszam do odwiedzenia strony www.rewolucjawkomunikacji.pl

Z powodu ograniczonej liczby miejsc zastrzegamy wejście na konferencję po otrzymaniu przez uczestników mailowego potwierdzenia zgłoszenia po uprzedniej rejestracji.

W razie dodatkowych pytań lub sugestii odnośnie projektu „Rewolucji w komunikacji” proszę o kontakt.

Kaja Rud
Menedżer ds. Projektów
Dział Marketingu Pionu Internet
Agora SA

Kolejne "PoRobocie" już za nami.

 

3 września w Klubie Level odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "PoRobocie". Od godziny 19.00 do klubu zaczęli napływać spragnieni odpoczynku po robocie PRowcy. Na spotkaniu zgromadziło się przeszło 40 osób. Każdy miał okazję spróbować drinka PRowca w dwóch różnych wersjach :)

Tym razem zebrani mieli okazję posłuchać o roli magazynu firmowego w komunikacji wewnętrznej. Mariola Piotrowska z Agencji Ikropka oraz Krzysztof Małecki z GETIN Holding, opierając się na własnych doświadczeniach wytłumaczyli dlaczego komunikacja wewnątrz firmy jest taka ważna i przybliżyli zebranym proces powstawania tego typu magazynów.
Goście dostali też gazetkę okolicznościową "Punkt dla Twojej firmy" oraz egzemplarze magazynu "Getinside". Po prezentacji jeszcze długo trwały towarzyskie i branżowe rozmowy.

Zdjęcia z imprezy jak zawsze można obejrzeć w galerii: www.porobocie.pl/foto_story/

Zapraszamy na kolejne imprezy z cyklu "PoRobocie" w każdą środę w klubie Level przy Chmielnej 9a.