blog fundacji internetPR.pl
w serwisie internetpr.pl
piątek, 28 marca 2008
Wielkanocne PoRobocie

19 marca  w klubie Level spotakali się fundatorzy, przyjaciele i pracownicy Fundacji InternetPR.pl na świątecznym PoRobocie. Specjalnie dla przybyłych gości został przygotowany "wielkanocny" poczestunek - smaczne jajka i sałatki. Podczas składania sobie życzeń nie brakowało oczywiscie rozmów o planowanych projektach fundacji. Dyskutowano także o kolejnych spotkaniach PoRobocie, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

 

Spotkania PoRobocie w każdą środę - klub Level (ul. Chmielna 9a).

11:39, kstaszczyk
Link Dodaj komentarz »
środa, 26 marca 2008
Nowa osoba w Fundacji
Fundacja InternetPR rozwija się prężnie. Od marca w biurze Fundacji pracuje nowa osoba. Jest nią Katarzyna Staszczyk, studentka III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwerytecie Warszawskim.
Kasia jest odpowiedzialna za pomoc w organizacji środowych imprez w Levelu – PoRobocie oraz pozostałych projektów fundacji. Mamy nadzieję, że ta współpraca jeszcze bardziej usprawni działalność InternetPR.pl.
11:33, kstaszczyk
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 20 marca 2008
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Wesołych, spokojnych i pogodnych Świąt Wielkanocnych życzy Fundacja InternetPR.

12:17, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
piątek, 14 marca 2008
Wspomnienia z Kenii za nami

„JUMBO, JUMBO” -  tym kenijskim powitaniem Artur Niewrzędowski z grupy Xelion. rozpoczął kolejne spotkanie „Po Robocie” w klubie Level.
Tym razem goście wysłuchali prezentacji na temat znaczenia PRu wewnątrz korporacji na przykładzie eventu motywacyjnego w Xelionie. Pracownicy tej firmy rywalizowali miedzy sobą o to, kto pojedzie do słonecznej Kenii.

Słoneczna Afryka -  tego dotyczyła druga część prezentacji, urozmaicona zdjęciami dzikiej kenijskiej przyrody oraz historyjkami z życia Kenijczyków. Nie wszyscy wiedzą, że dzieci w Kenii „malują” się ziemią, bo to podobno odstrasza lwy, a słonie to bardzo pamiętliwe zwierzęta - potrafią rozpoznać człowieka, który im zrobił krzywdę nawet po kilkunastu latach.

Nie zabrakło też innych atrakcji. Dla wszystkich przybyłych został zorganizowany quiz z nagrodami. Goście odpowiadając na pytania dotyczące Kenii, finansów oraz mediów walczyli o pluszowe Xelionki, kubki, filiżanki i płyty z autografami grupy Perfect .
Na koniec w luźnej atmosferze, racząc się drinkami PRowca można było pogadać nie tylko o pracy, ale również o prywatnych pasjach.
Kogo nie było - niech żałuję.

Zdjęcia z imprezy jak zawsze można znaleźć na stronie projektu – http://www.porobocie.pl/foto_story/
Więcej o Fundacji  InternetPR.pl  na www.internetpr.pl

Zapraszamy na kolejne imprezy – PoRobocie w każdą środę w Levelu przy Chmielnej 9.
14:48, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 06 marca 2008
PoRobocie pod słońcem Afryki

W najbliższą środę, 12 marca, odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu PoRobocie, organizowane przez Fundację InternetPR.pl we współpracy z warszawskim klubem Level. Kolejny PRowiec opowie o swojej pracy, ale także o tym, co robi poza nią.

Tym razem gościem specjalnym będzie Artur Niewrzędowski z firmy Xelion. Doradcy Finansowi, który omówi znaczenie PRu wewnątrz korporacji na przykładzie eventu motywacyjnego. Opowie także o swojej prywatnej pasji, o słonecznej Kenii przed obecnymi walkami plemiennymi, czyli o Afryce jako miejscu na ekscytujące wakacje dla PRowca.

Tradycyjnie nie zabraknie innych atrakcji – jak choćby konkursu z nagrodami :)
Po prezentacji każdy będzie mieć okazję do nawiązania nowych znajomości PoRobocie oraz możliwość odpoczynku w przyjemnej atmosferze.

Spotkanie odbędzie się 12 marca, o godzinie 19.00 w klubie Level przy ul. Chmielnej 9a
(w bramie).

Zapisy na spotkanie pod adresem http://www.porobocie.pl/formularz_spotkan/
Więcej o projekcie PoRobocie można przeczytać na stronie www.porobocie.pl

Opisy poprzednich spotkań:
http://www.porobocie.pl/po_robocie/aktualnosci/

Serdecznie zapraszamy!

11:43, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
PoRobocie z London School od Public Relations

27 lutego odbyła się kolejna impreza z cyklu PoRobocie. Tym razem gościliśmy wykładowców i absolwentów London School of PR - szkoleń organizowanych przez Związek Firm Public Relations. Prezentację dotyczącą kursu przedstawiła Anita Zdrojewska, która w 2000 roku rozpoczęła organizację kursów LSPR w Polsce. 

Następnie Alina Stahl z Euro Banku opowiedziała o komunikacji wewnętrznej w firmie. Sponsorem spotkania był wrocławski Euro Bank SA, dzięki któremu na stołach pojawił się poczęstunek i napoje.

Kolejne spotkanie PoRobocie już 12 marca - zapraszamy! 

11:40, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »