blog fundacji internetPR.pl
w serwisie internetpr.pl
piątek, 21 grudnia 2007
Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Zdrowych, spokojnych i wesołych świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy Fundacja InternetPR.pl

13:13, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 grudnia 2007
Wigilia Fundacji InternetPR.pl

W najbliższą środę w ramach cotygodniowej imprezy PoRobocie odbędzie się Wigilia Fundacji InternetPR.pl.

Zapraszamy od 19 do Levela przy ul. Chmielnej 9 na opłatek i kolędowanie :)

 

17:21, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 13 grudnia 2007
"Zobaczyć morze" na PoRobocie

Ostatnia środa w Levelu odbyła się pod hasłem "Zobaczyć morze". Do klubu na Chmielnej przybyli organizatorzy rejsów jachtem "Zawisza Czarny", by opowiedzieć o tym jak z żeglarstwem zmagają się osoby niewidome.
Najpierw obejrzeliśmy reportaż z tegorocznego rejsu nakręcony przez TVP Sport, a następnie prezentację dotyczącą projektu przedstawioną przez Roberta Krzemińskiego, jednego z opiekunów przedsięwzięcia. O wyprawach opowiadali także Roman Roczeń, pomysłodawca projektu i Janusz Zbierajewski, kapitan wypływający z niewidomymi w rejsy.
Dyskutowano o tym jak rozpropagować projekt i zdobyć fundusze na kolejne rejsy, ponieważ w tym roku planowane są trzy - z Gdyni do Bergen, z Bergen do Den Helder i z Den Helder do Gdyni. Zdecydowano, że na pewno nie będzie to ostatnie PoRobocie z "Zobaczyć morze", więc na kolejne spotkanie zapraszamy już w styczniu.

Galerię zdjęć z wydarzenia można zobaczyć na stronie projektu:

http://www.porobocie.pl/foto_story/

Więcej o projekcie na stronach:

http://www.zobaczycmorze.atn.pl/index1.php

http://www.powersport.pl/index.php?page_id=34

A w przyszłą środę, 19 grudnia Wigilia Fundacji InternetPR.pl.

13:58, karolina.rowinska
Link Komentarze (2) »
wtorek, 11 grudnia 2007
Drugie PoRobocie w Krakowie za nami!

Gdy warszawscy PRowcy licytowali aniołki w Levelu, w Bunkrze Sztuki przy pl. Szczepańskim w Krakowie już po raz drugi spotkało się grono PRowców krakowskich.

W kameralnej atmosferze dyskutowano o niedawnym spotkaniu Kraków PR, na którym przedstawiono pomysły promocji miasta Krakowa. Rozmawiano również o kolejnych spotkaniach PoRobocie, na które będą zapraszane ciekawe osoby spoza branży, m.in. podróżnicy czy też krakowscy aktorzy.

Delektując się różnymi drinkami, PRówki i PRowcy wymieniali się swoimi doświadczeniami i nawiązywali nowe znajomości. Na koniec, składając sobie już świąteczne życzenia, wspólnie ustalili że wielka rózga należy się oczywiście tym, którzy nie przyszli, bowiem mają czego żałować :)

Zdjęcia z wydarzenia znajdują się w naszej galerii na stronie projektu:

http://www.porobocie.pl/foto_story/

Kolejne krakowskie spotkanie PoRobocie w styczniu, już teraz serdecznie zapraszamy i czekamy na inicjatywy z innych miast!

 

Więcej o krakowskim PRze można znaleźć na stronie:
http://krakowpr.pl/index.php

 

19:57, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 10 grudnia 2007
"Morskie opowieści" w Levelu

Za nami kolejne, mikołajkowe PoRobocie! Główną atrakcją imprezy była licytacja aniołków z masy solnej ręcznie wykonanych przez wychowanków świetlicy opiekuńczej w Radomiu. Cały zysk z licytacji zostanie przeznaczony na dofinansowanie świetlicy, a będzie to niemało pieniędzy, gdyż goście Levela okazali wielkie serce! Już wkrótce podamy dokładną kwotę, ale będzie to około 2500 tys złotych! Kto nie był niech żałuje! :)

Jednak nie wszystko jeszcze stracone, PoRobocie odbywa się prawie co tydzień, a więc także w najbliższą środę, 12 grudnia.

Tym razem będą to "Morskie opowieści", gdyż o swojej inicjatywie opowiedzą organizatorzy projektu "Zobaczyć Morze". Co roku organizują oni rejsy dla osób niewidomych jachtem Zawisza Czarny. Połowa załogi to osoby  niewidome.

Projekt ma na celu przede wszystkim rehabilitację niewidomych przez konieczność zmagania się z trudami dotąd niepoznanymi, rozpowszechnianie informacji o niewidomych w społeczeństwie i prezentowanie ich prawdziwych możliwości, walory szkoleniowe i ogólnospołeczne dla osób zdrowych biorących udział w projekcie, możliwość przeżycia wspólnej, pięknej przygody na morzu.

W 2006 roku zorganizowano jeden rejs, w 2007 już dwa, natomiast na rok 2008 planowane są aż trzy wyprawy!

Będzie to spotkanie niezwykłe - obejrzymy reportaż z poprzedniego rejsu zrealizowany przez TVN Sport, a także będziemy mieli możliwość wspólnego śpiewania szantów, gdyż odwiedzi nas Karolina Perdek, laureatka Szansy na Sukces. Nie zabraknie też oczywiście tradycyjnej atmosfery odpoczynku po robocie :)

Spotykamy się jak zawsze w klubie Level od godziny 19.00.

Bardzo serdecznie zapraszamy na Morskie opowieści już w najbliższą środę, a także na Wigilię Fundacji InternetPR w przyszłą środę, 19 grudnia.

15:14, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 03 grudnia 2007
Drugie PoRobocie w Krakowie!

W środę, 5 grudnia, dokładnie w tym samym czasie gdy warszawscy PRowcy będą bawili się na mikołajkach w Levelu, w Krakowie odbędzie się już drugie spotkanie z cyklu PoRobocie. Kraków dzielnie goni Warszawę!

Tym razem PRówki i PRowcy z Grodu Kraka spotkają się w Bunkrze Sztuki przy pl. Szczepańskim 3a, od godziny 19.00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na pogawędki przy trunkach!

14:07, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »