blog fundacji internetPR.pl
w serwisie internetpr.pl
piątek, 30 listopada 2007
Mikołajki PRowców w Levelu

Już w najbliższą środę, 5 grudnia odbędzie się następne levelowe spotkanie z cyklu PoRobocie, na którym można będzie spotkać grono warszawskich PRowców.

Tym razem, z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i śnieżnej aury za oknem, będą to Mikołajki PRowców. Gościem specjalnym będzie sam Święty Mikołaj, który przybędzie do nas ze śnieżnej Laponii, żeby rozdać prezenty grzecznym PRówkom i PRowcom.

Jednak główną atrakcją imprezy będzie licytacja ślicznych prac ręcznych wykonanych przez dzieci ze świetlicy Caritasu w Radomiu. Kupić będzie można różnej wielkości aniołki z masy solnej i wykonane z drewna. Dodatkowo będziemy prowadzić sprzedaż stroików świątecznych. Pieniądze z licytacji zostaną przeznaczone na doposażenie świetlicy w pomoce edukacyjne i akcesoria plastyczne. Na Gwiazdkę sprawimy dzieciakom trochę radości!

Spotykamy się jak zawsze w klubie Level przy ul. Chmielnej, od godziny 19.00. Będzie można napić się tradycyjnego drinka PRowca i pogadać trochę "po robocie", ale przecież nie tylko o robocie!

Zapisy na spotkanie tym razem nie w podpisach pod blogiem, ale na stronie projektu – www.porobocie.pl w sekcji "Spotkania"

Zapraszamy wszysktich bardzo serdecznie!

18:12, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 listopada 2007
Na UW ruszają pierwsze studia dla specjalistów PR

Pierwsze w Polsce Studia Strategii Public Relations adresowane do konsultantów PR z kilkuletnim stażem zawodowym ruszają w lutym 2008 r. w Instytucie Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Studia Strategii PR, powołane pod patronatem Związku Firm Public Relations i Fundacji Internet PR.pl, posiadają także merytoryczną akceptację Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Zapisy chętnych na studia rozpoczęły się 12 listopada br., a kończą – 10 stycznia 2008 r. Jednak nie można ociągać się z zapisami, gdyż liczba uczestników Studium Strategii PR jest ograniczona do 50 osób i po jej osiągnięciu nie jest przewidziana dodatkowa rekrutacja!

Zajęcia będą prowadzone przez czołowych konsultantów Związku Firm Public Relations, Fundacji Internet PR.pl, pracowników Instytutu Dziennikarstwa UW, a także wykładowców z zagranicznych uczelni. W programie zajęć znalazły się zaawansowane kursy dotyczące public relations w UE, media relations i „mediów społecznych”, public affairs i lobbingu, PR w branżach regulowanych, zarządzania komunikacja marketingową, PR w Internecie i w mediach elektronicznych, czy komunikowaniem podczas sporów i konfliktów prawnych (litigation PR).

Prócz rekrutacji, Wydział Dziennikarstwa UW zorganizował konkurs, w którym nagrodą jest jedno bezpłatne miejsce (o wartości 12 tysięcy złotych!) na Podyplomowych Studiach Strategii PR. Skierowany jest on do wszystkich osób mających doświadczenie w branży public relations - absolwentów studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich kierunków humanistycznych, ekonomicznych oraz technicznych państwowych i niepaństwowych uczelni.

Pierwszy etap konkursu już trwa – zgłoszenia do 5 grudnia br.

Więcej o Studium, rekrutacji i konkursie – na stronie internetowej:

http://sspr.id.uw.edu.pl/

13:56, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 22 listopada 2007
Finansowe PoRobocie z Bankier.pl

Wczoraj, 21 listopada w warszawskim klubie Level odbyło się kolejne spotkanie warszawskich PRowców. Partnerem imprezy był najpopularniejszy polski portal o tematyce finansowej - www.bankier.pl , a to z racji tego, że całe PoRobocie odbyło się pod hasłem finansowym.

Tym razem nietypowo, o godzinie 16 w błękitnym VIP roomie Levela zebrali się PRowcy - przedstawiciele firm doradztwa finansowego i długo rozprawiali nad integracją środowiska i wspólnym stanowiskiem wszystkich firm. Przecież pomimo reprezentowania różnych marek, środowisko łączą wspólne interesy! Zdecydowano, że od tej pory PRowcy finansowi będą spotykali się częściej i organizowali panele dyskusyjne, by przybliżyć innym charakter ich specjalizacji i, rzecz jasna, jeszcze bardziej zintegrować branżę :)

Od godziny 17.30 do czerwonej sali Levela zaczęli napływać pozostali warszawscy PRowcy spragnieni relaksu po robocie. W intymnej atmosferze trwały rozmowy i pełna integracja pomiędzy przedstawicielami różnych agencji. Racząc się drinkami PRowca można było pogadać nie tylko o pracy, ale przede wszystkim nawiązać nowe, PRowe znajomości.

A kto nie był, niech żałuje i koniecznie przybywa na kolejną, większą imprezę 5 grudnia, gdzie gościem będzie sam Święty Mikołaj wprost z Laponii. Wtedy też będziemy zbierać pieniądze na rzecz świetlicy przy radomskim Caritasie.

Zapraszamy już teraz! 

 

13:01, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 15 listopada 2007
Tym razem PoRobocie dla branży finansowej

Już w najbliższą środę, 21 listopada odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu PoRobocie, organizowane przez Fundację InternetPR.pl i warszawski klub Level, tym razem również we współpracy z portalem finansowym Bankier.pl - http://www.bankier.pl/

Jak zawsze na PR-owców będą czekały liczne atrakcje, przede wszytskim spotkanie w znakomitym gronie oraz specjalny drink PRowca - otrzymają go jedynie te osoby, które potwierdzą swoją obecność poprzez wpis poniżej, czyli w komentarzach do bloga.

Gośćmi specjalnymi najbliższej imprezy będą PRowcy, przedstawiciele firm doradztwa finansowego, m.in. Expander, Open Finance, emFinanse, Goldenegg, A-Z Finanse, DK Notus oraz Wealth Solutions. Od 17.30 będzie można spotkać się z nimi, a także porozmawiać o specyfice pracy i komunikacji w tego rodzaju firmach. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich zainteresowanych tą branżą!

Serdecznie zaprszamy na finansowo - PRowe PoRobocie już w najbliższą środę, 21 listopada, wyjątkowo na godzinę 17.30! Przecież trzeba się jakos rozgrzać i rozerwać PoRobocie w tak zimne listopadowe popołudnie! ;)

21:21, karolina.rowinska
Link Komentarze (21) »
wtorek, 06 listopada 2007
PoRobocie zawędrowało do Krakowa!

 

Nasz InternetPRowy cykl spotkań "PoRobocie" rusza teraz w Krakowie!
Czyli już nie tylko warszawcy PRowcy będą mieli okazję w miłej luźnej
atmosferze dyskutować, poznawać się i bawić przy okazji :-)

W najbliższą środę, czyli 7 listopada odbędzie się pierwsze,
krakowskie spotkanie z cyklu Po Robocie organizowane
przez stowarzyszenie Kraków PR przy patronacie fundacji InternetPR.
Impreza startuje o godz. 18.00 w Cafe Szafe przy ul. Felicjanek 10.

Na pierwszym spotkaniu będzie okazja do podyskutowania przy różnych
trunkach o działalności Kraków PR, ale przede wszystkim do poznania
krakowskich PRowców i relaksu PoRobocie.

Więcej informacji o projekcie na stronie www.porobocie.pl

Zapisy na stronie www.krakowpr.pl

Zapraszamy serdecznie!

12:53, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »