blog fundacji internetPR.pl
w serwisie internetpr.pl
czwartek, 21 lutego 2008
London School of PR na PoRobocie

27 lutego, w najbliższą środę odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu PoRobocie. Tematem imprezy będzie London School of Public Relations. Będzie to okazja do spotkania i dyskusji z wykładowcami i absolwentami LSPR, poznania idei szkolenia, jego historii, programu oraz opinii osób, które ukończyły kurs.

Prezentację dotyczącą LSPR poprowadzi Anita Zdrojewska, wieloletni praktyk PR, która  w czerwcu 2000 r. nawiązała współpracę z Londyńską Szkołą Public Relations, organizując w Polsce, w ramach licencji, kursy LSPR. Od 2003 roku kursy te prowadzone są pod egidą ZFPR. Po prezentacji będzie mozna podyskutować o LSPR i nowych szkoleniach. Więcej informacji o szkoleniach na stronie internetowej .

Sponsorem spotkania będzie Euro bank .

Tradycyjnie nie zabraknie poczęstuknu i drinka PRowca. Po prezentacjach można będzie odpocząć w luźnej atmosferze klubu i pogadać "po robocie".

Spotkanie odbędzie się 27 lutego, o godzinie 19.00 w warszawskim klubie Level przy ul. Chmielnej 9a (w bramie).

Zapisy na spotkanie pod adresem http://www.porobocie.pl/formularz_spotkan/ 

Zapraszamy serdecznie!

12:18, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 14 lutego 2008
Finansowe PoRobocie za nami

Wczoraj, 13 lutego w klubie Level odbyło się kolejne spotkanie z cyklu PoRobocie, ponownie we współpracy z portalem finansowym Bankier.pl. Gościliśmy PRowców związanych z branżą finansową i bankowością. Na imprezie zebrało się około 40 osób.

Impreza rozpoczęła się od prezentacji Michała Macierzyńskiego, prezesa Fundacji InternetPR.pl dotyczącej działalności Fundacji i samego projektu PoRobocie. Następnie o działaniach związanych z budową i uruchomieniem Muzeum Powstania Warszawskiego opowiadał Marcin Roszkowski, koordynator projektu. Trzecią prezentację przedstawił Sebastian Bykowski, Dyrektor Generalny PRESS-SERVICE. Dotyczyła ona możliwości, jakie daje odpowiednie wykorzystanie monitoringu mediów w Public Relations.

Po prezentacjach jeszcze długo trwały towarzyskie i branżowe rozmowy. Dzięki uprzejmości Kredyt Banku, który finansowo wsparł imprezę, PRówki i PRowcy pokrzepiali się sałatkami i koreczkami.

Zdjęcia z imprezy jak zawsze można znaleźć na stronie projektu - www.porobocie.pl/foto_story/

Zapraszamy na kolejne imprezy – PoRobocie w każdą środę w Levelu przy Chmielnej 9.

14:12, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 07 lutego 2008
Finansowe PoRobocie 13 lutego

13 lutego Fundacja InternetPR.pl wraz z portalem finansowym Bankier.pl już po raz drugi organizują Finansowe PoRobocie.

Będzie to okazja do spotkania z PRowcami reprezentującymi banki, firmy ubezpieczeniowe oraz firmy doradztwa finansowego w scenerii nieco innej niż służbowe spotkania. Tradycyjnie już można tam będzie nawiązać nowe kontakty i zawrzeć interesujące znajomości, a także podyskutować o coraz prężniej rozwijającym się PRze finansowym.

Spotkanie odbędzie się w klubie Level przy ul. Chmielnej 9a od godziny 19.30. Tym razem zapraszamy do głównego czerwonego baru na piętrze.

Więcej o projekcie PoRobocie można przeczytać na stronie www.porobocie.pl

12:24, karolina.rowinska
Link Dodaj komentarz »