blog fundacji internetPR.pl
w serwisie internetpr.pl
Blog > Komentarze do wpisu
Pierwszy wykład w trójmiejskiej edycji PoRanków z PRem za nami!

 

Pierwszy wykład w ramach trójmiejskiej edycji "PoRanków z PRem" odbył się 1 grudnia 2008 r. na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie. Wykład pt. "Co ty wiesz o krasnoludkach" poprowadziła dr Ewa Hope, kierownik Podyplomowego Studium Public Relations na Politechnice Gdańskiej.

 

Pierwsze spotkanie edycji trójmiejskiej "PoRanków z PRem" traktowało o początkach public relations, jego istocie i głównych zadaniach. W wykładzie uczestniczyło ok. 30 osób, nie tylko studentów. Zainteresowanie chętnych przekroczyło oczekiwania organizatorów, co wskazuje na duże zapotrzebowanie na tego typu program wśród trójmiejskich studentów. - "Cykl tych wykładów to cenna inicjatywa" - powiedziała na zakończenie Pani dr Hope jednocześnie zapraszając w imieniu organizatorów wszystkich uczestników na kolejne spotkania.

 

„PoRanki z PRem" to cykliczne wykłady dla wszystkich początkujących PRowców, studentów, stażystów i praktykantów - jednym słowem dla tych młodych ludzi, którzy interesują się public relations i chcą związać się z branżą w przyszłości. „PoRanki z PRem" to projekt warszawskiej Fundacji InternetPR.pl, który funkcjonuje od maja 2008 r. Wykłady, w Trójmieście organizowane przez agencję Actia Forum we współpracy z Komitetem Lokalnym Uniwersytetu Gdańskiego AIESEC są otwarte i bezpłatne dla wszystkich uczestników. Będziemy starać się, aby te spotkania nie były tylko wykładami pełnymi teorii, ale prezentowały także praktyczne zastosowania, tak cenne dla początkujących. Kolejne spotkania będą obywać się będą co miesiąc, a tematyka będzie uzależniona od zainteresowań gości.

Dodatkowych informacji udziela:

Edyta Szczęśniak

tel. 058 783-30-15, kom. +48 502-557-535

Actia Forum Sp. z o.o.

www.actiaforum.pl

piątek, 05 grudnia 2008, ludmila.sandros

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: