blog fundacji internetPR.pl
w serwisie internetpr.pl
Blog > Komentarze do wpisu
Finał warsztatów za nami!

 

W ciągu dwóch poprzednich, warsztatowych spotkań dowiedzieliście się wiele na temat postępowania w sytuacji kryzysowej, przeanalizowaliście mnóstwo case`ów i zastanawialiście się, jak powinny zachować się firmy dotknięte kryzysami.

W końcu nadszedł czas by sprawdzić, czego tak naprawdę nauczyliście się i czy potraficie zastosować to w praktyce.

W czwartkowy wieczór, 11 grudnia, spotkaliśmy się po raz kolejny w klubie Level. Finaliści naszych warsztatów podzielili się na trzy pięcioosobowe zespoły oraz rozlosowali case`y, które mieli rozwiązać. Następnie wzięli się dziarsko do roboty.

Gdy zebraliśmy się ponownie, w piątek, 12 grudnia grupy miały już głowy pełne pomysłów, projekty strategii i taktyki działania.

Przez cały dzień w Levelu toczyły się zażarte bitwy na argumenty. Tę burzę mózgów zakończyliśmy ok. godziny 17.00 kiedy na miejscu pojawili się jurorzy naszego konkursu - Prof. Jerzy Olędzki, Jerzy Ciszewski (Prezes CiszewskiPR) oraz Marek Wróbel (Prezes Zarządu Fundacji InternetPR.pl, Neuron PR).

Zanim komisja przystąpiła do wysłuchania efektów pracy naszych finalistów, postanowiła zrobić im małego psikusa. Każda z grup dostała tzw. wrzutkę - nagłą nieprzewidzianą sytuację, która pojawiła się się w czasie pracy nad danym case’em. Zespoły miały tylko 15 minut by poradzić sobie z tym problemem.

Przed ogłoszeniem wyników Jurorzy przyznali, iż wszyscy uczestnicy zaprezentowali naprawdę wysoki poziom, a przygotowane przez nich koncepcje komunikacyjne były godne pochwał.

Zwyciężyła drużyna w składzie:

Anna Sobieraj

Agata Stola

Paweł Klocek

Agata Gwilkowska

Joanna Chodór

Według uzasadnienia jury wygrali, gdyż, jako jedyni postawili na dialog i wokół tego budowali swoją taktykę i strategię.

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody - książki o PR. Zwycięzcy dostali możliwość odbycia płatnych praktyk w agencjach CiszewskiPR (2 miejsca), Partner of Promotion (2 miejsca) oraz Neuron (1 miejsce).

Mamy nadzieję, że każdy z uczestników naszych warsztatów wyniósł z nich coś dla siebie, a przygotowane przez nas szkolenia i zadania pomogą Wam się rozwijać i być jeszcze lepszymi!

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału!

Liczymy też gorąco na Wasze komentarze i opinie. Jeżeli macie pomysł na kolejne projekty, chcecie zorganizować coś podobnego lub zupełnie innego – zapraszamy do współpracy!

 

Zespół Międzyuczelnianego środowiska PR-owców

Przed Robotą

poniedziałek, 15 grudnia 2008, ludmila.sandros

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: