blog fundacji internetPR.pl
w serwisie internetpr.pl
Blog > Komentarze do wpisu
Rusza trójmiejska edycja „PoRanków z PRem”!

Trójmiejska agencja PR Actia Forum we współpracy z Komitetem Lokalnym Uniwersytetu Gdańskiego AIESEC podjęła się organizacji „PoRanków z PRem” dla studentów gdańskich uczelni. „PoRanki” są pomysłem Fundacji InternetPR.pl i funkcjonują od maja tego roku. W Trójmieście startujemy z lokalną edycją „PoRanków” już 1 grudnia 2008 r.

„PoRanki z PRem” organizowane w Gdańsku będą realizowane na wzór edycji warszawskiej – jako cykliczne spotkania dla wszystkich początkujących PRowców, studentów, stażystów i praktykantów – jednym słowem dla tych młodych ludzi, którzy interesują się public relations i chcą związać się z branżą w przyszłości. Jako organizatorzy zapewniamy, że będziemy starać się, aby te spotkania nie były tylko wykładami pełnymi teorii, ale prezentowały także praktyczne zastosowania, tak cenne dla początkujących. Kolejne spotkania będą obywać się będą co miesiąc. Mimo, iż będziemy starali się realizować te same tematy, które poruszane już były w Warszawie, tematyka spotkań będzie przede wszystkim uzależniona od zainteresowań uczestników.

Pierwsze spotkanie edycji trójmiejskiej zatytułowane Podstawy PR, definicja i zarys historyczny odbędzie się 1 grudnia 2008 r. o godz. 11.00 w sali nr 401 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie (ul. Armii Krajowej 101). Poprowadzi je dr Ewa Hope, kierownik Podyplomowego Studium Public Relations na Politechnice Gdańskiej.

Bardzo serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie!

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w pierwszym wykładzie prosimy o nadsyłanie zgłoszeń z imieniem i nazwiskiem na adres edyta@actiaforum.pl.

Miejsce: sala 401, Wydział Zarządzania UG, ul. Armii Krajowej 101 81-824 Sopot

Termin: 1 grudnia 2008 r. godz. 11.00 – 12.30

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

Edyta Szczęśniak

tel. 058 783-30-15, kom. +48 502-557-535

Actia Forum Sp. z o.o.

www.actiaforum.pl

wtorek, 18 listopada 2008, ludmila.sandros

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack URL wpisu: